Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Dosya Gizleme Programı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Dosya Gizleme Programı Bir 07.08.08 19:32

By_Ahmet

avatar
Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar Ankara'ya giderayak size bikaç iyilik yapam dedim buyrunSteganography ile gerçek dosyalarınızı başka bir dosya içerisinde gizleyebilir ve gönderebilirsiniz. Hassas bilgilerinizi sıradan bir resim içinde ya da başka bir dosya içinde gizleyebilirsiniz. Bu dosyanın içinde saklamış olduğunuz gizli mesajı normal dosyayı başkaları görse dahi anlamaz ve içindeki gizli bilgiden haberi dahi olamaz. Bu sayede şirket içi ya da herhangi bir yerden normal bir dosya transferi sayesinde gizli haberleşme yapabilirsiniz. Dosyalarınızı gizleyerek özel görüşmelerininzi güvenle yapabilirsiniz.

Dosya gizleme programının kullanımı
Programı açtığınızda sol tarafta bulunan "Hide/Gizle" bölümünden 1. adımda "Carrier/Taşıyıcı" dosyayı seçip (örnek, bir resim dosyası), 2. adımda mesajınızın olacağı konumdan "Add/Ekle" diyerek mesaj yazabilir ya da dosya ekleyebilirsiniz (sizin yollamak istediğiniz gerçek resim); 3. adımda ise "Password/Parola" kurup "Hide" butonuna basıp "Farklı Kaydet" diyerek kaydedebilirsiniz.

Açmak için programı çalıştırıp "Unhide/Göster" bölümden dosyanızı seçip, parolanızı da girdikten sonra gizli mesaj ya da dosyanız belirir ve kaydedebilirsiniz...


inDir

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz